FUTBOLA NODARBĪBAS


Projekta mērķis ir turpināt attīstīt futbola tradīcijas Upesciemā un tās novadā, nodrošinot iespēju apkārtnes bērniem iegūt futbola izglītību kvalificētu treneru vadībā ar augstāko pedagoģisko izglītību. Mūsu futbola nodarbību struktūra balstās uz piemērotu metodiku, atbilstību vecumposmiem un daudzpusību futbola laukumā. Svarīgi ir sekmēt katra audzēkņa futbola kompetenču attīstību. Radot saistošus darbības motīvus, bērni pie Mums gūst prieku, piepildījumu un izdošanos! Savukārt sakārtotās sporta bāzes nodrošina iespēju trenēties labos apstākļos.

IESĀCĒJU grupā piedalās bērni sākot no 3 - 5 g.v., nodarbības garums 45 min. Nodarbību saturā ir uzdevumi ar aktīvu "bumbas izpēti", jaunu lietu izmēģināšanu, prāta stimulēšana ar atjautības vingrinājumiem. Veiksmīgai bērnu adaptācijai, nodarbībās iespējams iesaistīties arī vecākiem.

SAGATAVOŠANAS grupā uzņemam bērnus 6 - 10g.v., nodarbības ilgums 1-1,5h. Nodarbības saturā tiek iekļauti dažādi futbola speciālie vingrinājumi, rotaļas un spēles. Uzmanība tiek pievērsta bumba kontroles veidiem individuāli, grupas sadarbībām, attīstīta koordinācija un sekmēta pārliecība laukumā, tiek iegūta arī pirmā futbola sacencību pieredze.
INTERESENTIEM PIETEIKTIES 
+37126024330  vai